Facebook
Sprzedaż i naprawa opon, 14 621-33-97

Towarowy transport intermodalny europejski lider wybiera GT Radial

Ambrogio Trasporti Spa to włoska firma z pięciu ściśle zintegrowanych przedsiębiorstw w Europie, wszystkie działające w transporcie intermodalnym. Firma zapewnia transport i obsługę infrastruktury technicznej w celu zapewnienia sprawnego zarządzania siecią pociągów intermodalnych w bloku między kilku krajach europejskich.

global_201412032945644

Z ponad 900 przyczep działających w siedmiu miejscach logistycznych w Europie, uwaga do opon wymaga znacznego zaangażowania. Wybór produktów w stanie zwiększyć wydajność i zmniejszyć koszty eksploatacji jest główną misją Pana Botello odpowiedzialnego za całą flotę firmy. Jako dyrektor techniczny Ambrogio Trasporti, postanowił rozpocząć testowanie produktów z opon GT Radial. 60 opony z 385/65R22, 5 rozmiarów, wzorów GT978 +, montowane były w ścisłej współpracy z Enzo Bianchin, TBR Menedżer Włoch dla marki GT Radial . typu aplikacji wymaganych opon o wysokiej wydajności do transportu do i z terminali kolejowych.

Po przeprowadzeniu badań, wyniki były lepsze niż oczekiwano, z przebiegiem zgodnie z marek segmentu premium, ale ostateczny koszt za kilometr na korzyść opon GT Radial. „Po sukcesie uzyskanych w testach, integracja naszej floty będzie Stopniowe, ale mam zamiar zwiększyć ilość naczep z opon GT Radial „.  Współpraca z GT Radial jest również wspierany przez obecność firmy w całej Europie, w tym jej 24-godzinnej służby drogowej. Bianchin jest również podekscytowany integracji dla marki GT Radial w jego dalszej rosnącej obecności we Włoszech, podkreślając: „Badanie to stanowi początek projektu, który ma na celu GT Radial rozwijać we Włoszech, we współpracy i synergii z dealerów w celu wspierania i rozpowszechniania wiedzy i potencjału produktu od strony użytkownika końcowego, a w szczególności floty „.