Facebook
Sprzedaż i naprawa opon, 14 621-33-97

URZĄDZENIA

monty_3300_standard

Montażownie HOFMANN Monty 3300 RACING są modyfikacją podstawowej wersji Monty 3300
oraz Monty 3300 2-SPEED wyposażonej w stół montażowy
z dwiema prędkościami obrotów.

Monty 3300 RACING posiadają wszystkie funkcje wymienionych
wcześniej modeli montażownic serii Monty 3300,
a zasadniczą różnicą jest możliwość obsługi większych kół

Najnowsza wersja wprowadzana przez producenta na rynek, to przedstawiony na zdjęciu model 3300 RACING PLUS łączący wszystkie opcje w jednym urządzeniu.

Montażownica może być również wyposażona w przystawkę EASYMONT PRO/PAX-Adapter, która umożliwia obsługę kół z systemem PAX-System.

Wszystkie modele automatu Monty 3300 RACING łączy zastosowanie odchylanego (do tyłu) ramienia oraz stołu montażowego z dwiema prędkościami obrotowymi. Przy tej klasy urządzeniach pistolet do pompowania kół z manometrem jest standardem.

 

 

Najnowszy dodatek do gamy, megamount 700 Evo został zbudowany z myślą o rosnącym rynku, który jest megamount-700operatorem, który chce przenieść się do technologii „dźwigni-mniej”, bez kosztów wcześniej związanego z dźwigni mniej modeli.

Używanie ciężkie podwozie obowiązkiem i konstrukcja słynnego megamount 702XL, model ten eliminuje niektóre z luksusów i utlilises ustaloną wersję słynnego „evo” dźwigni-mniej urządzenia -. tym samym eliminując potrzebę dźwigni opon 24 ” (22 „zewnętrzny)

Możliwość mocowania systemu i prowadząc klasy wyłącznik koralik z” Power Out „na głośnomówiącym użytku zrobić to najlepiej i najbardziej dostępne cenowo zmieniarka dźwigni mniej opon kiedykolwiek wyprodukowano.